Zapisy

Zajęcia dla grupy początkującej (od miesiąca październik 2023) prowadzone są w każdy wtorek w godzinach 18:00 – ul. Solna 12, 61-7365 Poznań (salka rytmiki PoSM I stopnia).

Pierwsze zajęcia gratis. Zapraszamy serdecznie!

Zajęcia dla grupy zaawansowanej w roku 2023 prowadzone są od miesiąca listopad 2023 jako seminaria. Informacje dla grupy zaawansowanej opublikujemy wkrótce.

Zapraszamy serdecznie!

Informację jak zapisać się i kiedy dojechać na zajęcia znajdziesz na tej stronie. Pod mapką natomiast umieściliśmy najczęstsze pytania i odpowiedzi (FAQ).

Najczęściej zadawane pytania

Zapisy każdego roku rozpoczynają się w pierwszy wtorek października. Zapisać może się każdy kto ukończył 18 lat (za zgodą rodziców od lat 16-tu). Zapisać można się telefonicznie, drogą e-mail lub po prostu przyjść na zajęcia dla początkujących.

Zajęcia regularne są prowadzone w sali rytmiki nr 57b – w budynku Szkoły Muzycznej” przy ulicy ul. Solna 12 w Poznaniu. Proszę zwrócić uwagę na komunikaty odnośnie rozpoczęcia zajęć i ewentualnych przerw.

Zapisy do grupy początkującej trwają bez limitu czasowego. Zapisać można się w każdym momencie, z zastrzeżeniem jednak, że do grupy zaawansowanej można przejść ćwicząc nie mniej niż 6 miesięcy.

Ćwiczenia Qigong oraz Taichi są niewymagające, wystarczy zabrać ze sobą sportowy strój i obuwie sportowe na przebranie.

Zajęcia nie są prowadzone dla zysku. Odpłatność jest symboliczna. Pierwsze zajęcia pozwalające na zapoznanie się z grupą i prowadzącym są zawsze bezpłatne. Jeśli zajęcia się spodobają – zapraszamy!

Oczywiście. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu warsztatów o różnym stopniu zaawansowania. Przeprowadzaliśmy również szkolenia dla dużych koncernów (branża paliwowa, banki, duże spółki akcyjne). Przy dobrej organizacji imprez obsługujemy do 200 praktykujących jednocześnie. Możemy przeprowadzić zajęcia w dowolnym miejscu na świecie.

Nie. Takie twierdzenia publikowane w internecie lub wypowiadane publicznie świadczą tylko o braku stosownego wykształcenia osoby, która je głosi.

Informacje oraz zapisy: Osobiście na sali w każdy wtorek.

Zapisy via email: sifu(małpka)taichi-chuan.pl

Sms: +48 605061913 24h

oraz

telefonicznie 605 061 913 w godzinach 9:00-16:00.

Nie. Qigong to ćwiczenia zdrowotne. Aby rzetelnie ocenić walory Qigong warto zapoznać się z licznymi badaniami przeprowadzonymi nad benefitami medytacji – Qigong i Taichi często poleca się stosować by uspokoić umysł i poprawić stan zdrowia.

Domeną ćwiczeń jest uzdrawianie, a leczą lekarze – gdy mają takie szczęście.

Informacje o tym można znaleźć w dziale „Kwalifikacje”. Instruktorzy posiadają legitymacje instruktorów samoobrony, wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z ludźmi jak i z Ki oraz Qi.